Shop Categories

Новий асортимент - 2015!

 

Дитячі велосипеди - це одна з найнадійніших галузей велоринку, оскільки дорослих, що катаються на велосипеді небагато, а ось дитини, у якої не було б в дитинстві велосипеда, не знайти. Більше того, діти постійно ростуть, і їм потрібно купувати усе більш складні моделі більшого розміру.

Дитячі велосипеди розділяються за віком/ростом залежно від діаметру колеса.

Велосипеди для дітей до 6 років зазвичай оснащені додатковими боковими кoліщатками. Ці коліщатка призначені для навчання їзді на двох колесах, вироблення  почуття pівноваги  і правильної посадки. Коліщатка попереджають падіння, велосипед спирається на них під час зупинки. Вони дають дитині почуття безпеки, поки вона вчиться крутити педалі, управляти велосипедом, і звикає до швидкості. Чим більший стаж катання у дитини, тим вище можна підгинати коліщатка. Як тільки дитина катається настільки упевнено, що не використовує бічні коліщатка для підтримки, їх можна легко зняти.

Дитячі велосипеди зазвичай мають яскраве розфарбовування, як правило, доповнені такими аксесуарами, як багажник,  ліхтарі, сигнали. Вони можуть мати передні і задні амортизатори. Раніше велосипеди для дітей були виключно одношвидкісними, але сьогодні такими залишилися тільки моделі для найменших. Велосипедисти старшого віку вже вважають за краще кататися на велосипедах з усіма атрибутами дорослої машини : багатошвидкісною трансмісією і потужними і надійними ручними гальмами.

Рами дитячих велосипедів роблять з дуже низькою скошеною верхньою трубою, такі вимоги до безпеки. Кермо широке для кращої керованості. На дитячих велосипедах завжди висока посадка, що забезпечує комфортну їзду.

Важливо, щоб на велосипеді були встановлені  катафоти. Вони подобаються дітям і забезпечують безпечну їзду. Також бажана наявність звукових сигналів.

Діти ростуть дуже швидко, і велосипед купується зазвичай на два 2-3 року. Тому є сенс купувати велосипед максимально великого розміру, який буде зручний дитині. Це дозволить, замість покупки нового велосипеда наступного року, підлаштувати під ріст дитини, регулюючи висоту сідла і керма.